Kryptowaluta Preiscoin – zarabiaj we frankach, Kryptowaluty, Preiscoin, Bitcoin

By March 30, 2015Bitcoin Business
Click here to view original web page at www.youtube.com

http://preiscoin.michalandrzejczak.pl/

Kryptowaluta Preiscoin - zarabiaj we frankach, Kryptowaluty, Preiscoin, Bitcoin - http://youtu.be/N8PxdyFUwVE

W 2010 roku kiedy kupowałem mieszkanie, frank kosztował około 2.50zł wszyscy mówili, że to okazja jakich mało, że frank jest teraz wysoki, więc za jakiś czas musi spaść, a z nim spadnie rata kredytu.

Biorąc pod uwagę ratę kredytu jaką teraz mam do spłaty nie jest mi do śmiechu.

Jak bym wtedy wiedział, że tak będzie to bym wził kredyt w złotówkach, tak samo z bitcoinem, kupiłbym go na samym początku gdybym wiedział, że jego wartość tak bardzo wzrośnie. Ale nie wiedziałem, a czasu nie cofnę.

Ale wartość i siłę franka można wykorzystać w inny sposób.
W programie partnerskim prs, za polecenie nowego użytkownika preiscoin otrzymujemy prowizję. Ta prowizja nie jest wypłacana w preiscoinach, tak jak myslą niektórzy.

Preiscoiny otrzymujemy za dołączenie do programu, natomiast prowizję za polecenie partnera wypłacane są we frankach szwajcarskich. Czyli zarabiamy we frankach.

Jakie są tego plusy? Takie, że frank wart jest w tym momencie prawie 4zł. A my mając w strukturze np 100 osób (oczywiście nie musimy ich sami polecić, robimy to zespołowo), więc mając 100 osób otrzymamy z tego tytułu 300 franków, miesiąc w miesiąc, pasywnej prowizji.

300 franków to około 1200zł. Przyznasz, że to przyjemna wizja, taka druga pensja, tylko z tego tytułu, ze pomagamy ludziom oszczędzać preiscoiny oraz zarabiać franki w ten sam sposób co my, czyli po prostu mówiąc o tym.

Oprócz tego mamy preiscoiny, które możemy sprzedać, lub trzymać wyczekując czasów, gdy ich wartość wzrośnie.

Więc następnym razem, zamiast opowiadać znajomym o pierdołach, zamiast narzekać, wyżalać się im na swój ciężki los, opowiadać o filmie jaki ostatnio widziałeś, a który w żaden sposób nie przyczyni się do poprawy ani ich, ani twojego życia, opowiedz im lepiej o bitcoinie, preiscoinie, niskokosztowym programie partnerskim, prowizjach wypłacanych we frankach szwajcarskich i możliwościach zarobkowych jakie prs udostepnia każdemu kto tylko zechce odrobinę ruszyć tyłek oraz o systemie który ja osobiście udostępniam każdemu kto dołączy do mojego zespołu promującego preiscoiny.

Jak dla mnie rozmowa na tematy rozwojowe wydaje mi się fajniejszym sposobem zarabiania pieniędzy niż praca na etacie, a tobie?

Daj znać w komentarzu co myślisz, chętnie przedyskutuję ten temat.

Zobacz też https://www.youtube.com/watch?v=GNCRR...

----------
http://www.michalandrzejczak.pl
http://www.youtube.com/user/MichalAnd...
http://www.zarabianie-na-youtube.pl
http://www.mlm-system.pl
http://www.jakzarobicprzezinternet.pl/
http://marketingsieciowy-mlm.biznes.h...
http://www.ma-biurorachunkowe.pl
http://www.remonty-budowy.pl
----------

Dziękuję za obejrzenie filmu Kryptowaluta Preiscoin - zarabiaj we frankach, Kryptowaluty, Preiscoin, Bitcoin - http://youtu.be/N8PxdyFUwVE

Kryptowaluta Preiscoin – zarabiaj we frankach, Kryptowaluty, Preiscoin, Bitcoin – http://youtu.be/N8PxdyFUwVE

W 2010 roku kiedy kupowałem mieszkanie, frank kosztował około 2.50zł wszyscy mówili, że to okazja jakich mało, że frank jest teraz wysoki, więc za jakiś czas musi spaść, a z nim spadnie rata kredytu.Biorąc pod uwagę ratę kredytu jaką teraz mam do spłaty nie jest mi do śmiechu.Jak bym wtedy wiedział, że tak będzie to bym wził kredyt w złotówkach, tak samo […]

Leave a Reply

All Today's Crypto News In One Place